Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 per shitje prane Rruges se Barrikadave Shitje / Sale

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania
€178,500

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 prane Rruges se Barrikadave.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te sapoperfunduar.

Organizohet ne:

Dy dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje bashke, dy banjo,dy ballkone.

Ndodhet ne katin e 3 banim, orjentimi jug-perendim.

Hipoteka ne proces.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Zona: Qender
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated December 3, 2021 at 9:45 am

  • Çmimi: €178,500
  • Siperfaqe: 122 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën