Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 per shitje Qender, Pazari i Ri ! Shit/Blerje

Rruga Luigj Gurakuqi, Tirana, Albania
€133,500/TOTAL

Përshkrimi

Okazion Mundesi INVESTImi !!!

Shitet Apartament Qender Pazari i Ri.

Apartamenti ndodhet ne nje zone me te mira te Tiranes dhe i vendosur prane qendres qe e ben te aksesueshem dhe te arritshme ne te gjitha zonat ne pak minuta.

Organizimi eshte 2 dhoma gjumi ,2 banjo.

Ambjenti i gatimi dhe dhome ndenje e perbashket kane nje vetrate te madhe xhami me ndricim natyral.

Apartamenti dispon dy ballkone me orjentim jug perendim

Mundesi ndarje ne 2 apartamente te vecanta te cilat i japin prioritet
si investim afatgjate.

Prona disponon dokumentacion te rregullt , mundesi kreditimi .

Per me shume informacion ose nje vizite prane tij ju lutem te na kontaktoni .

  • Adresa: Rruga Luigj Gurakuqi, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated May 11, 2021 at 3:15 pm

  • Prone ID: ath 41921
  • Çmimi: €133,500/TOTAL
  • Siperfaqe: 120 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën