Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 per shitje tek Liebeskind. Shit/Blerje

Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania
€132,000/Total

Përshkrimi

OKAZION – SHITET – Kompleksi Libeskind – KONTAKT
Apt. 120m2; i larte 3.5 m; Kati i  larte, ashensor modern
Cmimi 132.000 euro (1.150 euro m2)
Kuzhine + 2 dhoma gjumi + 1 dhome veshje + 2 banjo + 1 depo +2 ballkone
Drejtimi: Jug dhe Jug-Perendim
Izolim termik me lesh guri nga firma e ndertimit. Izolim akustik me lesh dhe kapote nga vete pronari. Dy ballkone qe shohin si nga Liqeni Artificial dhe nga Kruja. Dritare dhe grila gjermane.

Perfshihen:
– Kuzhine e kompletuar me banak dhe mur kuarci (quartz) te cilesise se pare; lavastovigle, furre, pianure te blere ne Itali; si dhe aspirator me filter karboni, lavaman te gjere dhe rubinet blere ne Greqi.
– Dollap 100% dru i larte 3m, ne dhome me vete.
– Komplet dy divane dhe kater karrige, dru masiv, prodhuar dhe blere ne France.
– Dollape banjoje, dru masiv 100%, me lavamane te blere ne Greqi.
– Vaske Apollo me hidromasazh.
– WC dhe Bide te futura ne mur, sospeso. Aspirator banjo I fuqishem.
– Komplet komodine dhe dy kolltuqe te bardhe, dru masiv, per dhome gjumi martesore, blere ne Itali.
– Rafte 100% druri ne depo deri ne 3 m.

  • Adresa: Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated September 30, 2020 at 3:42 pm

  • Çmimi: €132,000/Total
  • Siperfaqe: 120 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën

Open chat