Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 plus 2 poste parkimi per qera Nobis Wellnes Center !!! Qera / for Rent

Rruga e Kosovarëve, Tirana, Albania
€850/Month

Përshkrimi

Jepet apartament 2+1 per qira te Rruga Marko Bocari.

Nje nder zonat me te preferuara dhe te kerkuara per banim.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te vitit 2021.

Organizohet si me poshte:

Dy dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje bashke, 1tualet , ballkon.

Apartamenti eshte teresisht i mobiluar ,parquet, ac.

Poste parkimi 2.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

 • Adresa: Rruga e Kosovarëve, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirane
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Zona: Nobis Wellnes Center, zona 5/2
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated September 14, 2021 at 10:36 am

 • Prone ID: ath 341221
 • Çmimi: €850/Month
 • Siperfaqe: 117 m²
 • Dhoma: 2
 • Banja: 1

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën