Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 tek Rr.Sokrat Miho Prane Unazes se Re Ndertimi i ri

Rruga Sokrat Miho, Tiranë, Albania
€48,500/Total

Përshkrimi

Apartament 2+1 tek Rr.Sokrat Miho Prane Unazes se Re

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri banimi ne nje zone te qete

Zona ku ndodhte apartamenti  ka dricim,ambulance dhe stacion autobuzit qe

e ben te lehte levizjen ne pjese te tjera te qytetit ,ndodhet ne katin e 1 pare banim

Organizohet si me poshte :

2 dhoma gjumi

sallon dhe kuzhine e perbashket

1 tualet

ballkon

Apartamenti disponon te gjithe dokumentacionin e nevojshem

Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni

  • Adresa: Rruga Sokrat Miho, Tiranë, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated May 24, 2018 at 12:07 pm

  • Çmimi: €48,500/Total
  • Siperfaqe: 74 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064
Facebook Linkedin Google Plus

Pyetje për pronën

Open chat