Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1+2 ,102 m2 per Qira Prane Nobis Qera / for Rent

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania
€390/Muaj

Përshkrimi

Jepet apartament per qera prane Nobis dhe ArTurbina .
Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar dhe disponon
Dhoma gjumi 2 dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, 2 banjo, ballkon, depo.
Ambjenti eshte i pozicionuar ne kat te 2 ,ashensor, mundesi parkimi ne zone .
Per me shume informacion ju lutem te na kontaktoni .

  • Adresa: Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated June 11, 2020 at 9:18 am

  • Prone ID: ir ath521
  • Çmimi: €390/Muaj
  • Siperfaqe: 102 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën

Open chat