Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1me verande per qira ne Bllok Qera / for Rent

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania
€820/muaj

Përshkrimi

Apartament 2+1 per qira ne blllok ne pallat te ri ne katine  6 te pallatit, me 2 ashensore, me administrim shume te mire, me mobilim cilesor dhe shperndarje te mire te ambjenteve. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ,e mobilje cilesore.  Sallon dhe kend gatimi , 2 dhoma gjumi, 2 tualete, verande, orientim jug.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne agjenci.

 

  • Adresa: Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Zona: Blloku
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated September 20, 2019 at 11:55 am

  • Çmimi: €820/muaj
  • Siperfaqe: 127 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064
Facebook Linkedin Google Plus

Pyetje për pronën

Open chat