Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1per qera rruga Faik Konica. Qera / for Rent

Rruga Faik Konica, Tirana, Albania
€490/Month

Përshkrimi

Jepet per qera apartament ne nje nga zonat elitare te Tiranes .
Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje dhe kuzhine e perbashket , 1 banjo, korridor dhe nje ballkon i bollshem .
Apartamenti jepet bosh ose i mobiluar .
Apartamenti eshte i pershtashem per banim ose Biznes Estetike zyra , dentist Studio . .
Per me shume informacion ose nje vizite prane tij ju lutem te na kontaktoni .

 • Adresa: Rruga Faik Konica, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Tirana County
 • Zona: Parku I Liqenit
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated June 23, 2022 at 8:35 am

 • Prone ID: ath 5720
 • Çmimi: €490/Month
 • Siperfaqe: 90 m²
 • Dhoma: 2
 • Banja: 1

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën