Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1,plus post parkimi ,108 m2 per Qira rruga e Kosovareve. Qera / for Rent

Rruga e Kosovarëve, Tirana, Albania
€500

Përshkrimi

Jepet per qera apartament 2+1 prane qendres Nobis .

Apartamenti eshte teresisht i mobiluar dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi , ambjent gatimi dhe dhome ndenje te perbashket , 1 banjo , e ballkone .

Orjentim jug perendim .

Disponon dhe post parkimi .

Ne cmim nuk perfshihen taksat dhe administrimi i nderteses .

Planimetri e rregullt dhoma te medha me ndricim natyral .

 • Adresa: Rruga e Kosovarëve, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirane
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Zona: Nobis Wellnes Center, zona 5/2
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated May 26, 2020 at 9:40 am

 • Prone ID: ath 526
 • Çmimi: €500
 • Siperfaqe: 108 m²
 • Dhoma: 2
 • Banja: 1

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën

Open chat