Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1,sip 110m2 per Qera rruga Sami Frasheri Qera / for Rent

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania
€1,290/Month

Përshkrimi

Jepet per qera apartament teresisht i mobiluar .
Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje, kuzhine e perbashket, nje banjo, holl,ballkon .
Apartamenti disponon gjithashtu nje post parkimi.
Mobilimi eshte bashkehor dhe i mire konceptuar , vendodhje , dhe orjentim jug lindje
Per me shume informacion ose nje vizite prane ju lutem te na kontaktoni .

 • Adresa: Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Tirana County
 • Zona: Drejtoria e Policise Tirane .
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated October 2, 2019 at 10:00 am

 • Prone ID: ath234
 • Çmimi: €1,290/Month
 • Siperfaqe: 110 m²
 • Dhoma: 2
 • Banja: 1
 • Garazh: 1

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën

Open chat