Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 3+1 dhe parkim per shitje Stadiumi Dinamo Shitje / Sale

Tirana, Albania
€198,500/Total

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne kompleks Rezidencial prane st Dinamo.

Me Siperfaqe te madhe, planimetri e rregullt, orientim super.

Me parkim personal.

2 apartamente ne kat, ashensor, punime cilesore,

Ndarjet:

Koridor, sallon ndenje-gatim, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, depo, 2 ballkone,

 

Orientim jug, veri-perendim.

Shkalle me ndricim natyral, mundesi pershtaje ne 2 hyrje 1+1, kompleksi eshte I rrethuar , dhe ka administrim shume te rregullt.

Certifikate pronesie.

Per informacion shtese dhe nje vizite ne prone na kontaktoni.

  • Adresa: Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated March 4, 2020 at 2:12 pm

  • Çmimi: €198,500/Total
  • Siperfaqe: 165 m²
  • Dhoma: 3
  • Banja: 2
  • Garazh: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën

Open chat