Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 3+1 per Qera, banim ose zyra Blloku !!! Qera / for Rent

Rruga Donika Kastrioti, Tirana, Albania
€1,200/Month

Përshkrimi

Jepet ambjent per qera ne zonen e bllokut . ]

Ambjenti disponon nje siperfaqe 150m2 dhe eshte i organizuar ne tre 3 dhoma, 2 banjo 2 ballkone , holl, dhome tharje dhe kuzhine e vecante.

Pozicionohet ne kat e 6 , orjentim lindje,jug , perendim.

Disponon vetem kuzhinen , dhe sistemin e kondicionimit eshte i pershtatshem per banim ose zyra .

Per me shume informacion ose nje vizite ju lutem te na kontatoni

 • Adresa: Rruga Donika Kastrioti, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Tirana County
 • Zona: Blloku
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated October 9, 2019 at 4:11 pm

 • Prone ID: ath do 336
 • Çmimi: €1,200/Month
 • Siperfaqe: 160 m²
 • Dhoma: 3
 • Banja: 2

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas
 • :

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën

Open chat