Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 3+1 per qera Rruga e Kavajes ! Qera / for Rent

Rruga e Bogdanëve, Tirana, Albania
€1,600/Month

Përshkrimi

Jepet apartament per qera ne rrugen e Kavajes .

Apartamenti eshte teresisht i mobiluar me sistem ngrohje ftohje , AC.

Organizimi , Holl , dhome ndenje , verande , 3 dhoma gjumi , 2 banjo , Kuzhine e vecante .

Apartamenti ndhodhet ne kat te larte dhe i orjenuar jug perendim.

Se bashku me apartamentin jepet dhenje post parkimi .

Per me shume informacion ose nje vizite ju lutem te na kontaktoni .

 

 • Adresa: Rruga e Bogdanëve, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Tirana County
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated August 27, 2019 at 4:19 pm

 • Prone ID: ath 445
 • Çmimi: €1,600/Month
 • Siperfaqe: 140 m²
 • Dhoma: 3
 • Banja: 2
 • Garazh: 1

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën

Open chat