Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 3+1 per shitje ne qender te Tiranes. Shit/Blerje

Rruga Çamëria, Tiranë, Albania
€129,000invalid/Total

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1 ne qender te Tiranes,prane postes qendrore.

Apartamenti ka nje organizim te brendshem me nje dhome ndenje dhe nje kend gatimi me dritare,tre dhoma gjumi me ndricim natyral,nje tualet dhe nje ballkon me hapesire te bollshme.

Apartamenti mund te shfrytezohet dhe per investim si klinika te ndryshme , zyra , qender kursesh.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per nje vizite ne prone ju ftojme te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga Çamëria, Tiranë, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated October 5, 2018 at 10:40 am

  • Çmimi: €129,000
  • Siperfaqe: 88 m²
  • Dhoma: 3
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
user CnO
+355 4 2222 444 +355 672 222 313

Pyetje për pronën

Open chat