Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 3+1 per qira per zyra ose per banim prane Bllokut Me Qira

Rruga Perlat Rexhepi, Tirana, Albania
€700/Muaj

Përshkrimi

Jepet apartament per qira per zyra ose per banim prane Bllokut.

Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat e preferuara te Tiranes.

Organizimi i brendeshem:

Apartamenti eshte i perbere ne kater ndarje, dy banjo dhe nje ballkon.

Njera prej dhomave eshte me kundrabufe.

Aprtamenti eshte 131 m2 hapsire e brendeshem dhe 19 m2 te perbashketa.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga Perlat Rexhepi, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Zona: Blloku
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated October 28, 2019 at 9:43 am

  • Çmimi: €700/Muaj
  • Siperfaqe: 150 m²
  • Dhoma: 3
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën

Open chat