Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 3+1 per qira te Fakulteti i Drejtesise Me Qira

Rruga Milto Tutulani, Tirana, Albania
€600/Muaj

Përshkrimi

Jepet apartament 3+1 per qira te Fakulteti i Drejtesise.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat te miradministruar.

Organizimi i brendeshem;

Tre dhoma gjumi, dhome ndenje dhe kuzhine te vecuar, 2 banjo dhe nje  verande.

Orjentimi  esht nga lindja gje e cila ben ndricimin natyral te apartamentit.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga Milto Tutulani, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Zona: Juridiku
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated November 15, 2019 at 9:31 am

  • Çmimi: €600/Muaj
  • Siperfaqe: 150 m²
  • Dhoma: 3
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën

Open chat