Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 3+1 per qira te Ish-Ekspozita Me Qira

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania
€550/Muaj

Përshkrimi

Jepet apartament 3+1 per qira te Ish- Ekspozita.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te miradministruar.

Oergaizimi i brendeshem:

Tre dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje bashke, dy banjo, ballkon.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Zona: ish ekspozita
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated November 25, 2019 at 9:47 am

  • Çmimi: €550/Muaj
  • Siperfaqe: 140 m²
  • Dhoma: 3
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën

Open chat