Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 3+1 per qira te Komuna e Parisit Me Qira

Rruga Komuna e Parisit, Tirana, Albania
€500/Muaj

Përshkrimi

Jepet apartament 3+1 per qira te Komuna e Parisit.

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat e preferuara te Tiranes per banim.

Oranizimi i brendeshem:

Tre dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje bashke, tre banjo, koridor, ballkon.

Ne cmimin e qirase perfshihet dhe nje post parkim.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

 • Adresa: Rruga Komuna e Parisit, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Tirana County
 • Zona: Komuna e Parisit
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated December 6, 2019 at 8:47 am

 • Çmimi: €500/Muaj
 • Siperfaqe: 130 m²
 • Dhoma: 3
 • Banja: 3
 • Garazh: 1

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën

Open chat