Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 3+1 per qira te Komuna Parisit Me Qira

Komuna e Parisit, Tirana, Albania
€450

Përshkrimi

Jepet apartament 3+1 per qira te Komuna Parisit prane Klinikes Europiane te Syrit.

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 me ashensor.

Organizohet ne:

Tre dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje bashke, dy ballkone, dy banjo.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Komuna e Parisit, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Zona: Klinika Europiane e Syrit
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated October 21, 2020 at 10:04 am

  • Çmimi: €450
  • Siperfaqe: 144 m²
  • Dhoma: 3
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën

Open chat