Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 3+1 per qira te Liqeni i Thate te kompleksi Colombo Me Qira

Rruga Kolombo, Sauk 1, Albania
€500

Përshkrimi

Jepet apartament 3+1 per qira te Liqeni i Thate brenda kompleksit Colombo.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim.

Organizohet si me poshte

3 dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje bashke, 2 banjo, 3 ballkone.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na konatktoni.

  • Adresa: Rruga Kolombo, Sauk 1, Albania
  • Qyteti: Sauk 1
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Zona: liqeni i thate
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated July 1, 2021 at 12:17 pm

  • Çmimi: €500
  • Siperfaqe: 142 m²
  • Dhoma: 3
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën