Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 3+1 per qira tek kompleksi Dinamo Me Qira

Rruga e Kosovarëve, Tirana, Albania
€550/Muaj

Përshkrimi

Jepet apartament 3+1 per qira tek kompleksi Dinamo.

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe te preferuar per te jetuar ne Tirane shume prane parkut te liqenit artificial.

Organizimi brendshem i apartamentit eshte mjaft funksional dhe perbehet nga nje dhome ndenje e bollshme , kend gatimi i vecuar nga dhoma ndenjes , koridor , 3 dhoma gjumi nder te cilat njera mund te pershtatet per studio , 2 tualete nder te cilet njeri me dritare , 2 depo , 1 ballkon.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mireadministruar.

Per nje vizite ne prone ju ftojme te na kontaktoni.

 

  • Adresa: Rruga e Kosovarëve, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Zona: Kompleksi Dinamo
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated August 29, 2018 at 3:30 pm

  • Çmimi: €550/Muaj
  • Siperfaqe: 133 m²
  • Dhoma: 3
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064
Facebook Linkedin Google Plus

Pyetje për pronën

Open chat