Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 3+1 per qira tek kopshti botanik Me Qera

Rruga Kodra e Diellit, Tiranë, Albania
€750/Month

Përshkrimi

Jepet apartament 3+1 per qira tek kopshti  botanik

Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te aksesueshme te Tiranes.

Organizimi brendshem perbehet nga nje dhome ndenje e bollshme , kend gatimi , 3 dhoma gjumi , 2 tualete nder te cilet njeri me dritare , dy ballkone.

Apartamenti eshte i sapo rinovuar me punime cilesore dhe pajisje elektroshtepiake te reja.

Orjentimi apartamentit eshte nga perendimi.

Mundesi parkimi ne zone.

Per nje vizite ne prone ju ftojme te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga Kodra e Diellit, Tiranë, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated May 21, 2018 at 3:43 pm

  • Çmimi: €750/Month
  • Siperfaqe: 140 m²
  • Dhoma: 3
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas
  • :

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064
Facebook Linkedin Google Plus

Pyetje për pronën

Open chat