Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 3+1 per qira,Zyra Banim.Sip 122m2 rruga Mustafa Matohiti !!! Rezervuar

Rruga Mustafa Matohiti, Tiranë, Albania
€1,000/Month

Përshkrimi

Apartament per qera vetem , 5 minuta nga Kryeministria, ish-blloku, stadium “Air Albania” i pozicionuar ne nje nga zonat me te preferuara per te jetuar te Tiranes.

 Apartamenti ndodhet shume prane bllokut ,qendrës dhe parkut te madh te Tiranës.

Organizimi , tre dhoma gjumi, dhome ndenjie e madhe dhe kuzhine, dy banjo me ngrohje dhe ballkon.

Ajer i kondicionuar per ngrohje dhe ftohje ne cdo dhome, shtruar me parket, dritaret me dopio xham dhe grila.

Apartamenti eshte i disponueshem zyra banim
1- 850€ neto ap.
2- 150€ garazhdi. .  

Per me shume informacion ose nje vizite ju lutem te na kontaktoni.

 • Adresa: Rruga Mustafa Matohiti, Tiranë, Albania
 • Qyteti: Tirane
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated June 29, 2023 at 11:06 am

 • Prone ID: athm12821
 • Çmimi: €1,000/Month
 • Siperfaqe: 122 m²
 • Dhoma: 3
 • Banja: 2
 • Garazh: 1

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën