Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 3+1 per shitje ne Rrugen Ferit Xhajko Shitje / Sale

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania
€83,000

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1 ne Rrugen Ferit Xhajko te ish Restorant Duerrsi.

Apartamenti nodhet ne katin e 5 dhe te 6 , kati 6 eshte dublex.

Organizohet ne:

Dy dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje bashke, dy banjo, ballkon.

Apartamenti shitet i mobiluar ose bosh.

Disponon dokumentacion te rregullt.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Zona: Ish Restorant Durresi
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated December 3, 2021 at 12:40 pm

  • Çmimi: €83,000
  • Siperfaqe: 113 m²
  • Dhoma: 3
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën