Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 3+1 per shitje Prane Kodres se Diellit Shit/Blerje

Rruga Rrapo Hekali, Tiranë, Albania
€119,000/Total

Përshkrimi

Shitet apartament prane zones se Kodres se Diellit .

Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 2 banjo, dhome ndenje dhe kuzhine e perbashket , 2 ballkone .

Punime cilesore menaxhim i rregullt i ambjenteve te perbashketa .

Disponon certifikate pronesie

Per me shume informacion ose nje vizite prane tij na kontaktoni .

  • Adresa: Rruga Rrapo Hekali, Tiranë, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Zona: Kodra Diellit
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated February 19, 2019 at 10:53 am

  • Çmimi: €119,000/Total
  • Siperfaqe: 117 m²
  • Dhoma: 3
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën

Open chat