Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 3+1 per shitje , Rezidenca Lake View,Sip 186m2. Shit/Blerje

Rruga Kristo Luarasi, Tirana, Albania
€2,300/m2

Përshkrimi

Apartament per shitje Rruga Kosovareve.

Organizimi 3 dhoma , 2 tualete ,

Dhoma ndenjes eshte e perfekte me hapesira te bollshme ku arkitektet i kane dhene nje vetrate xhami , per te shijur pamjen relaksuese te liqenit dhe Malit te Dajtit .

Apartamenti ndodhet ne katet fundit.

Apartamenti eshte lene per tu pershtatur sipas stilit dhe kerkesave qe kane pronaret.

Gjithashtu disponojme dhe poste parkimi ne godine .

Per me shume info ju lutem te na kontaktoni.

0674050064

 • Adresa: Rruga Kristo Luarasi, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirane
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Zona: Liqeni I tiranes
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated January 6, 2023 at 9:46 am

 • Prone ID: ath lv 2023
 • Çmimi: €2,300/m2
 • Siperfaqe: 186 m²
 • Dhoma: 3
 • Banja: 2

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën