Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 3+1 per shitje te Liqeni Tiranes Shitje / Sale

Rruga Peti, Albania
€130,000

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1 te Liqeni i Tiranes.

Apartamenti nodhet ne nje pallat te ri ne katin e pare .

Organizohet ne 3 dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje bashke, dy banjo dhe nje ballkon i madh.

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt .

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga Peti, Albania
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Zona: Liqeni Tiranes
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated February 8, 2021 at 11:17 am

  • Prone ID: 130
  • Çmimi: €130,000
  • Dhoma: 3
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën