Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 3+1+ 2poste parkimi ,per qera zyra/banim parkimi Nobis Parku i Liqenit !!! Qera / for Rent

Rruga e Kosovarëve, Tiranë, Albania
€1,900/Month

Përshkrimi

Jepet me qera apartament per zyra banim prane Nobis dhe Parkut Kombetar te Liqenit.

Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar.

Organizimi i brendshem eshte korridor i bollshem 3 dhoma gjumi, dhome ndenje , kend i vecante gatimi , 2 banjo dhe 2 ballkone dhome tharje.

Orjenti jug lindje , 4 ashensore.

Vendodhja eshte shume e mire per arsye te levizjes , qetesise sigurise dhe afersise me cdo destinacion qe ofron zona.

Apartamenti disponon2 poste parkimi + depo per magazinim .

Ne cmim perfshihen taksat, interneti+tv dhe post i parkimit.

Sherbim monitoririmi 24 ore cctv.

 • Adresa: Rruga e Kosovarëve, Tiranë, Albania
 • Qyteti: Tirane
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Zona: Nobis Wellnes Center, zona 5/2
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated January 12, 2023 at 12:39 pm

 • Prone ID: ath 7321
 • Çmimi: €1,900/Month
 • Siperfaqe: 190 m²
 • Dhoma: 3
 • Banja: 2
 • Garazh: 2

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën