Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament luksi 2+1 per qera tek Liqeni Artificial Me Qera

Rruga Shyqyri Brari, Tiranë, Albania
€1,300/Month

Përshkrimi

Jepet apartament luksi 2+1 per qera tek Liqeni Artificial.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat me punime cilesore.

Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete te Tiranes me facilitete te shumellojshme prane saj.

Parku Liqenit , kopshte , pishina , fusha sporti , bar-restorante , supermarket , qender tregtare , mundesi parkimi te gjitha gjenden prane vendodhjes se apartamentit.

Apartamenti ka hapesire te bollshme dhe pranimetri te rregullt,organizimi brendshem perbehet nga 2 dhoma gjumi me vetrata dopio xham , 1 dhome ndenje shume e bollshme me oxhak te punuar ne menyre te perkryer , 2 tualete , ambjent lavanderie i vecuar , kend gatimi , ballkon me pamje nga lindja me akses ne cdo dhome te apartamentit.Apartamenti mund te pershtatet me 1 dhome te trete gjumi ne varesi te kerkeses.Apartamenti ka rifinitura ekstra.Ndricim natyral,pamje frymezuese,orjentimi jug-lindje.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

 

  • Adresa: Rruga Shyqyri Brari, Tiranë, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated December 23, 2017 at 9:58 am

  • Çmimi: €1,300/Month
  • Siperfaqe: 255 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 035
Facebook Twitter Linkedin Google Plus Youtube

Pyetje për pronën