Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament luksi 3+1 per qera prane Stadiumit Me Qera

Rruga Dervish Hima, Tirana, Albania
€800/Muaj

Përshkrimi

Jepet apartament 3+1 prane stadiumit “Qemal Stafa”

Apartamenti ndodhet ne nje zone te preferuar te Tiranes per nje jetese te qete dhe te sigurt.

Organizimi brendshem eshte i kuruar deri ne detaj me shume stil bashkekohor.

Ambjenti brendshem perbehet nga 3 dhoma gjumi , nje ambjent gatimi i vecante me te gjitha aksesoret e kuzhines , nje dhome ndenje e kendshme me oxhak elektrik , nje tualet , 2 ballkone te mbyllur me vetrate.

Apartamenti ka ndricim natyral ne cdo dhome te tij dhe sistem kondicionimi.

Ju ftojme te vizitoni kete apartament luksi.

  • Adresa: Rruga Dervish Hima, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated November 24, 2017 at 5:22 pm

  • Çmimi: €800/Muaj
  • Siperfaqe: 140 m²
  • Dhoma: 3
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064
Facebook Linkedin Google Plus

Pyetje për pronën