Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament me qera 2+1 prane Juridikut Qera / for Rent

Rruga Janos Hunyadi, Tirana, Albania
€1,800

Përshkrimi

Jepet apartament lluksoz me qera prane fakultetit Juridik.
Apartamenti eshte i mobiluar me standarte bashkekohore.
Siperfaqa e apartamentit eshte 160m2. I organizuar me dy dhoma gjumi, guzhina dhe ambjenti i ndenjes.
Apartamenti ka dy tualete dhe nje ballokn shume te madh qarkues me pamje nga qyteti.
Ndodhet ne katin e 10/11.
Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 51 04 212

  • Adresa: Rruga Janos Hunyadi, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated September 2, 2020 at 10:44 am

  • Prone ID: ed99203ath
  • Çmimi: €1,800
  • Siperfaqe: 160 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën

Open chat