Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament okazion 2+1 per shitje tek Oxhaku Shitje / Sale

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania
€78,000/Total

Përshkrimi

Shitet  apartament me cmim okazion 2+1 tek zona e  oxhakut.

Apartamenti ndodhet ne nje zone ne zhvillim e siper ne qytetin e Tiranes ne nje kompleks te ri pallatesh.

Apartamenti ka pamje te lire nga lindja dhe organizohet nga 1 dhome ndenje e bollshme, 2 dhoma gjumi 2 tualete.

Pallati eshte ne fazen perfundimtare te ndertimit.

Per nje vizite ne prone ju ftoj te na kontaktoni.

 

  • Adresa: Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Zona: Prane Oxhakut
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated October 17, 2018 at 4:38 pm

  • Çmimi: €78,000/Total
  • Siperfaqe: 107 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Eduina l
+3554222444 +3554222444

Pyetje për pronën

Open chat