Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament Okazion per Shitje 2+1 prane Komunes te Parisit . Rezervuar

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania
€1/total

Përshkrimi

Shitet apartament prane lulishtes ne zonen e Komunes se Parisit

Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje dhe ambjent gatimi te perbashket ,2  dhoma gjumi , 2 banjo me aspirim , tre ballkone dhe nje.korridor i bollshem .

Apartamenti eshte tersisht i rinovuar me punnime shume cilesore , pllaka ,vetrata duralumin me dopio xham , banjat ja ne totalisht te rinovuara .

Apartamenti disponon certifikate pronesie dhe shitet i mobiluar .

Per me shume informacion ose nje vizite prane tij ju lutem te na kontaktoni .

  • Adresa: Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated December 17, 2018 at 4:20 pm

  • Çmimi: €1/total
  • Siperfaqe: 124 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën