Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament Okazion per Shitje 2+1 prane Rezidences Alba . Shitur/Sold

Rruga Ndre Mjeda, Tirana, Albania
€88,500/Total

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Alba

Apartamenti perbehet nga 2 dhome gjumi , soxhorno , me dalje ne ballkon tualet, ndodhet ne kati 1 banim . Apartamenti ka siperfaqe 100.3 m² dhe ndodhet ne Rezidencen Alba ndertuar nga Firma prestigjoze Edil Al ku dhuron cilesi dhe siguri per familjen tuaj .
Rezidenca ndodhet ne nje pozicion gjeografik strategjik ku lidhen akset kryesore te Tiranes qendren dhe daljen nga qyteti, prane 21 Dhjetorit”
Oferta eshte e limituar ne kohe
Ne ofrojme mundesi kreditimi deri ne 70 % te vleres
Cilesi ndertimi me standarte Europiane
… dhe shume te tjera
per me shume informacion 067 4050064

  • Adresa: Rruga Ndre Mjeda, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated February 18, 2019 at 9:32 am

  • Çmimi: €88,500/Total
  • Siperfaqe: 101 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën