Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament per qera 2+1 Ambasador 3 Rezervuar

Rruga Dervish Hima, Tirana, Albania
€1/Month

Përshkrimi

Komfort dhe estetik apartament per qera prane parkut te liqenit.
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks luksoz rezidencial Ambasador 3
Punime cilesore dhoma e shtruara me parket sistem 24 oresh sigurie.
Orjentim jug lindje qetesi, lehtesisht e aksesueshme nga rruga kryesore dhe qendra.
Organizimi 2 dhoma gjumi, dhome ndenje dhe kuzhine e perbashket, 2 banja njera brenda dhomes, ballkon i bollshem me orjentim perfekt pamje e lire .
Kuzhina eshte tesisht e kompletuar , sistem kondicionimi, vetrata termike per izolimi e temperatures dhe zhurmave.
Ne cmim nuk perfshihen taksat, uji, energjia inteneti dhe tarifa e mirembajtjes
Per me shume informacion ose nje vizite ju lutem te na kontaktoni .

 • Adresa: Rruga Dervish Hima, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Tirana County
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated April 28, 2020 at 9:15 am

 • Prone ID: ath2720
 • Çmimi: €1/Month
 • Siperfaqe: 127 m²
 • Dhoma: 2
 • Banja: 2
 • Viti i ndertimit: 2018

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën