Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament per qera 2+1 , prane Nobis ! Rezervuar

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania
€330/Muaj

Përshkrimi

Jepet me qera apartament prane Nobis dhe Rruges se Kosovareve.

Apartamenti eshte i boshatisur vetem me kend gatimi .

Organizimi i brendshem eshte korridor i bollshem 2 dhoma gjumi, ballkon, dhome ndenje, kend gatimi , 1 banjo.

Vendodhja eshte shume e mire per arsye te levizjes , qetesise sigurise dhe afersise me cdo destinacion qe ofron zona.

Sistem kondicionimi AC ne dhomen e ndenjes .

Mundesi parkimi ne zone .

Ne cmim nuk perfshihen taksat .

Per me shume informacion ose nje vizite lu lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated January 26, 2021 at 9:33 am

  • Prone ID: ath11121
  • Çmimi: €330/Muaj
  • Siperfaqe: 90 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën