Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament per qera 2+1 , Rruga Dibres !!! Qera / for Rent

Rruga Thanas Ziko, Tirana, Albania
€390/Month

Përshkrimi

Jepet per qera apartament 2+1 10 minuta nga Pazari i Ri .

Apartamenti disponon dhome ndenje, kuzhine te vecante , 2 dhoma gjumi, 1 banjo.

Punime cilesore , sistem kondicionimi, ac inverter ngroheje ftohje, parket, grila, dyer dhe dritare cilesore per izolim zhurmash dhe temperature .

Apartamenti eshte tersisht i mobiluar.

Kat i dyte jo ashensor, orjentim jug veri.

Pagesat 1 muaj depozite,1 muaj parapagim, dhe muaji i 12.

Komision agjensie 1/2 e qerase

Per me shume indormacion ose nje vizite ju lutem te na kontaktoni .

 • Adresa: Rruga Thanas Ziko, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Tirana County
 • Zona: Medreseja, Rruga e Dibres
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated July 27, 2021 at 8:29 am

 • Prone ID: ath 27721
 • Çmimi: €390/Month
 • Siperfaqe: 90 m²
 • Dhoma: 2
 • Banja: 1

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën