Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament per qera 2+1 sip 120 m2, zyra banim prane Nobis !!! Qera / for Rent

Rruga e Kosovarëve, Tirana, Albania
€550/Month

Përshkrimi

Jepet me qera apartament prane Nobis dhe Parkut Kombetar Liqenit.

Apartamenti eshte i disponueshme per qera banim ose zyra.

Organizimi i brendshem eshte korridor i bollshem 2 dhoma gjumi, dhome ndenje , kend gatimi , 2 banjo dhe 2 ballkone,parquet.

Orjenti jug perendim , 4 ashensore ndertim 2019.

Vendodhja eshte shume e mire per arsye te levizjes , qetesise sigurise dhe afersise me cdo destinacion qe ofron zona.

Sherbim monitoririmi 24 ore cctv.

Per me shume informacion ose nje vizite ju lutem te na kontaktoni.

 • Adresa: Rruga e Kosovarëve, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirane
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Zona: Nobis Wellnes Center, zona 5/2
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated July 23, 2021 at 12:08 pm

 • Prone ID: ath 237ir
 • Çmimi: €550/Month
 • Siperfaqe: 120 m²
 • Dhoma: 2
 • Banja: 2

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën