Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament per qira 2+1+parkim prane nobis

Rruga e Kosovarëve, Tirana, Albania
€1/Muaj

Përshkrimi

Jepet me qera super apartament 2+1 prane nobis.

Ne katin e  6 te nje pallati shume cilesor, me ambjente te gjelberuar. W hapa nga liqeni

Me parkim te perfshire ne cmim

Sallon i madh, kend gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete , ballkon

2 tualet

Shtruar me parket , sistem qendror kondicionimi,

Ne cmim e qerase nuk perfshihet , dritat, uji administrim ndertese dhe taksat.

 

 • Adresa: Rruga e Kosovarëve, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirane
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Zona: Liqeni
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated June 14, 2022 at 7:22 pm

 • Çmimi: €1/Muaj
 • Siperfaqe: 109 m²
 • Dhoma: 2
 • Banja: 2
 • Garazh: 1

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën