Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament per qira ne Bllok Me Qera

Rruga Andon Zako Çajupi, Tirana, Albania
€399

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje pallati ndertim para viteve 90, prane farmaci daja.

Me siperfaqe 60 m2, me ndarje so vijon, koridor, gatim-living, dhome gjumi , ballkon, dhome gjumi,

Totalisht I mobiluar, dhe restauruar.

 

  • Adresa: Rruga Andon Zako Çajupi, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated May 21, 2020 at 9:00 am

  • Çmimi: €399
  • Siperfaqe: 60 m²
  • Dhoma: 1
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën

Open chat