Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament per shitje 2+1, ,75m/2 prane Arkives se Shtetit ! Shit/Blerje

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania
€82,500/TOTAL

Përshkrimi

Shitet apartament i ndertuar para viteve 90 prane arkives se shtetit.
Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, aneks,nje banjo ballkon, korridor.
Prona pozicionohen me orjentim jug lindje , dhe kat i trete pa ashensor.
Ne afersi te shtepise ndodhen shkolla, kopshte, stacion autobuzi dhe vetem 10 min ecje nga qendra e tiranes dhe 1 min nga bukevardi i ri .
Prona eshte teper interesante per investim dhenie me qera.
Per me shume informacion ju lutem te na kontaktoni .

 • Adresa: Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Tirana County
 • Zona: Arkiva Shtetit
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated October 20, 2021 at 8:35 am

 • Prone ID: ath 3520
 • Çmimi: €82,500/TOTAL
 • Siperfaqe: 75 m²
 • Dhoma: 2
 • Banja: 1

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën