Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament per shitje 2+1 siperfaqe 117 me , prane Nobis ! Shit/Blerje

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania
€1,800€210,600/TOTAL

Përshkrimi

Ne zonen me elitare te Tiranes,prane Nobis, me punime te cilesise me te larte ne treg, shitet apartament .
Organizimi 2 dhoma gjumi, 2 banjo living ballkon kat i larte.

Fasade e veshur me qeramike, vetrate termoizoluese, zone e qete, 3 min nga liqeni dhe Parku Kombetar.

Prona eshte e disponueshme, hipoteka ne proces.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni

  • Adresa: Rruga e Durrësit, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Kodi postar: 1001
  • Zona: Kompleksi Nobis

Detajet

Updated June 22, 2021 at 9:40 am

  • Prone ID: ath 22621
  • Çmimi: €1,800
  • Siperfaqe: 117 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën