Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartamente, 1+1, 2+1, 3+1, parkime per shitje rruga e kosovareve Shit/Blerje

Rruga Margarita Tutulani, Tirana, Albania
€1,800/M2

Përshkrimi

Ne zonen me elitare te tiranes, me punime te cilesise me te larte ne treg, shiten opsione apartamentesh 1+1, 2+1, 3+1 , vende parkimi

Fasade ventilato, xhama tripleks, zone e qete, 3 min nga liqeni dhe pqrku kombetar.

Ne faze aktuale veshje me fasade,

Per

Nje vizite ne prone na kontaktoni

Tarife sherbimi 1% per bleresin.

 • Adresa: Rruga Margarita Tutulani, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Tirana County
 • Kodi postar: 1001
 • Zona: Tirana e Re
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated April 9, 2021 at 9:14 am

 • Çmimi: €1,800/M2
 • Siperfaqe: 63 m²
 • Dhoma: 1
 • Banja: 1

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën