Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartamente 1+1, 2+1 dhe 3+1 per shitje ne Rrugen Frosina Plaku Ndertimi i ri

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania
€1,200/M2

Përshkrimi

Apartamente 1+1, 2+1 dhe 3+1 per shitje ne Rrugen Frosina Plaku

Apartamenetet ndodhen ne nje kompleks te ri ndertimi ne nje nga zonat me te mira ne Tirane qe te

ofrojne te gjitha facilitetet dhe jane te organizuara :

68 metra katror  1+1

76 metra katror 2+1

89 metra katror 2+1

99 metra katror 2+1

104 metra katror 2+1

107 metra katror 3+1

110 metra katror 3+1

Kompleksi eshte ne ndertin dhe parashikohet te perfundoj ne 2019

Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni

  • Adresa: Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Zona: Inxheneria Ndertimit
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated February 15, 2018 at 8:48 am

  • Çmimi: €1,200/M2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064
Facebook Linkedin Google Plus

Pyetje për pronën

Open chat