Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartamente 1+1 & 2+1 per qira Te Brryli Me Qera

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania
€250€300/Muaj

Përshkrimi

Apartamentet ndodhen ne nje objekt, 4 katesh.

Te mobiluar thjeshte dhe mire, ne katin secila me hyrje me vete.

Zone e qete dhe me.mundesi parkimi ne lagje, cmimet fillojne nga 250€ deri ne 300€ per apartartmentet me me shume hapesire.

Preferohen  qira afat-gjate mbi 1 vit, 2 muaj garanci .

Per me shume informacion na kontaktoni.

 

 

 • Adresa: Rruga Bardhyl, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Tirana County
 • Kodi postar: 1001
 • Zona: Brryli
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated September 23, 2019 at 5:12 pm

 • Çmimi: €250
 • Siperfaqe: 70 m²
 • Dhoma: 1
 • Banja: 1

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën