Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartamente 3+1+parkim ne Rezidence Banimi Me Qera

Rezidenca Touch of the Sun, Rruga Ibrahim Shalqizi, Mjull Bathore, Albania
€1,300€1,500/Muaj

Përshkrimi

Apartmentet ndodhen ne nje prej rezidencave me te mira te Tirane, prane teg.

Me nje kualitet superior ndertimi, menaxhimi dhe sistem antisizmik dhe kunder zjarrit ne teresine e tij.

Rezidenca karakterizohet nga qetesia dhe ambjentet rekreative qe ofron.

Si pishine, salle lojrash, palester , kinema.

Kompleksi eshte I rrethuar dhe I ruajtur 24/7

Administrim shume I mire.

Apartmentet kane sistem ze izolim  dhe godinat kane kollona betoni, kunder termetit.

Ndertimi eshte konceptuar, ndertuar dhe supervisuar nga kompani ndertimi elite Austriake.

Secili prej apartmenteve ka siperfaqe 186 m2 banim, njeri prej tyre ka oborr shume te madh, apartamenti tjeter ka 3 ballkone, dhe njeri ka verande 80 m2

Secili prej tyre ka dhe 1 vend parkim te perfshire me cmim.

Secili ka 3 dhoma gjumi, 3 tualete, sistem grila, kondicionim me chiller, parket druri inxhinierik, mobilimi dhe hidrosanitaret jane te kualitetit me te larte me treg.

Per vizite me prone na kontaktoni.

Tarife sherbimi per qiramarres 1/2 qira.

 • Adresa: Rezidenca Touch of the Sun, Rruga Ibrahim Shalqizi, Mjull Bathore, Albania
 • Qyteti: Mjull Bathore
 • Qarku: Tirana County
 • Zona: Teg
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated February 14, 2023 at 4:46 pm

 • Çmimi: €1,300
 • Siperfaqe: 186 m²
 • Siperfaqe Trualli: 80 m²
 • Dhoma: 3
 • Banja: 3
 • Garazh: 1

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën