Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartamente dhe komerciale per shitje prane Liqenit ! Shit/Blerje

Rruga Margarita Tutulani, Tirana, Albania
€1,390/M2

Përshkrimi

Ne nje palllat ne perfundim e siper, me punime teper cilesore, me fasade te ventiluar, izolim termo-akustik, pak hyrje per kat, prane liqenit dhe qendres Nobis, shiten apartamente me siperfqaqe nga 7 m2 deri 225 m2, dhe dyqane deri 450 m2. Na kontaktoni per nje vizite ne prone

  • Adresa: Rruga Margarita Tutulani, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Kodi postar: 1001
  • Zona: Liqeni
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated May 24, 2017 at 10:06 am

  • Çmimi: €1,390/M2

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 035
Facebook Twitter Linkedin Google Plus Youtube

Pyetje për pronën