Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartamente per shitje tek Stadiumi Dinamo Shit/Blerje

Stadiumi Dinamo, Tirana, Albania
€1,799/M2

Përshkrimi

Ne objektin me te ri dhe me cilesor ne tirane. Prane Stadiumit dinamo, pallati perfundon perreth 1 vit. Ndertim me materialet me te mira dhe projekt modern, fasade e ventiluar. Zgjedhje kati sipas portofolit te pronave  te disponueshem. 1+1, 2+1, 3+1.

Cmimet nga 1799€/M2 per apartamentet.

Per nje vizite ne objekt na kontaktoni.

 • Adresa: Stadiumi Dinamo, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Tirana County
 • Kodi postar: 1001
 • Zona: Stadiumi Dinamo
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated February 8, 2018 at 9:12 am

 • Çmimi: €1,799/M2
 • Siperfaqe: 100 m²
 • Dhoma: 2
 • Banja: 2

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën