Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartamente per Shitje ne Sarande 1+1 Ndertimi i ri

Rruga Butrinti, Sarandë, Albania
€700/M2

Përshkrimi

Apartamente per Shitje ne Sarande 1+1

Shiten 7 apartamente ne Sarande mbi Kompleksin Bougainville Bay

Apartamente ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara gjate sezonit te Veres

Apartament jane te gjithe me pamje nga deti

Nje mundesi shume e mire investimi per shtepi pushimi por mund te shfrytezohet edhe

per biznes (qera ditore)duke ditur kerkesen e madhe per shtepi pushimi ne kete zone

Apartamentet kane siperfaqe prej 70 metra katror dhe jane ne proces hipotekimi

Cmimi i favorshem 700 euro metri katror i diskutushem

  • Adresa: Rruga Butrinti, Sarandë, Albania
  • Qyteti: Sarande
  • Qarku: Qarku i Vlorës
  • Zona: sarande
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated April 4, 2018 at 2:11 pm

  • Çmimi: €700/M2
  • Siperfaqe: 70 m²
  • Dhoma: 1
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
user EA
+3554222444 +355672001821

Pyetje për pronën

Open chat