Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartamente per shitje te Liqeni Shitje / Sale

Rruga Peti, Albania
€950€1,100/m2

Përshkrimi

Shiten apartamente te Liqeni i Tiranes.

Apartamentet ndodhen ne katin e pare banim.

Apartamentet 1+1 varjojne me kto m2:

60.94 m2, 62.04 m2, 66.55 m2,84.26 m2.

Cmimet e apartamneteve fillojne nga 950 euro dhe shkojne 1100 euro.

Certifikatat ne proces.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

 

  • Adresa: Rruga Peti, Albania
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Zona: Liqeni
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated December 4, 2019 at 11:12 am

  • Çmimi: €950

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën

Open chat